Upravit stránku

Rekuperácia vám doma zaistí zdravší vzduch

Zdravý vzduch v dome znamená zdravé bývanie. Kým vonku si príroda s čistením vzduchu poradí, medzi štyrmi stenami jej mechanizmy nefungujú. Vzduch sa mieša s výparmi z rôznych materiálov, pachov, roztočov, toxínov ... A obyčajné vetranie oknami na výmenu zlého vzduchu nestačí. Rekuperácia vám zaistí neustály prísun čerstvého vzduchu po celý rok. Stavba domu alebo rekonštrukcia sú ideálnou príležitosťou pre kúpu rekuperačnej jednotky. Teraz ju získate so sadou originálných filtrov zadarmo.

 

4 dôvody, prečo si zaobstarať novú rekuperáciu práve teraz

  • Do konca novembra získate sadu originálnych filtrov zadarmo, ktoré v bežnej prevádzke vydržia na 1-2 roky.
  • Všetky najpredávanejšie jednotky máme na sklade.
  • Už tohtoročnú zimu budete mať doma čerstvý zdravý vzduch. Žiadne zbytočné vetranie oknami a plytvanie teplom.
  • Na našich pobočkách vám poradíme, aká rekuperačná jednotka je pre vás najvhodnejšia.

S výberom rekuperácie vám poradíme na našich pobočkách

Neviete, ktorá rekuperačná jednotka je pre vaše bývanie najvhodnejšia? Alebo už máte vybrané a chcete sa pozrieť, ako jednotka vyzerá a vyskúšať si jej ovládanie? Radi vás uvidíme na našich pobočkách, kde vám zodpovieme všetky otázky ohľadne rekuperácie vzduchu a predstavíme vám naše rekuperačné jednotky. Akcia trvá do vypredania zásob.

Rekuperácia vám doma zaistí zdravší vzduch

Zdravý vzduch v dome znamená zdravé bývanie. Kým vonku si príroda s čistením vzduchu poradia, medzi štyrmi stenami jej mechanizmy nefungujú. Vzduch sa mieša s výparmi z rôznych materiálov, pachy, roztoče, toxíny ... A obyčajné vetranie oknami na výmenu zlého vzduchu nestačí. Rekuperácia vám zaistí neustály prísun čerstvého vzduchu po celý rok. Stavba domu alebo rekonštrukcie sú ideálnou príležitosťou pre obstaranie rekuperačné jednotky. Teraz ju získate so sadou originálne filtrov zadarmo.