Upravit stránku

Rekuperační jednotky ALFA 85 XL rotační regenerátor

Rekuperační jednotka ALFA 85 XL je vzduchotechnické zařízení, které nasává potrubím vzduch z venkovního prostředí a předává mu teplo z odváděného (ohřátého) vzduchu. Dále je čerstvý vzduch dopravován potrubím do jednotlivých místností. Přívodní a odvodní vzduch je také filtrován. V opačném směru zařízení nasává vzduch z místností, odebírá mu teplo a vyfukuje ho do venkovního prostředí.

  • 2 velikosti vertikální verze s průtoky 9 000 -12 000 m3/h
  • Rotační regenerátor s tepelnou účinností až 85% a schopností přenosu vlhkosti
  • Energeticky úsporné EC ventilátory s nízkým SFP a tichým provozem
  • Možnost integrovaného elektrického / vodního dohřevu / chlazení, přímého výparu

ALFA 85 s rotačným výmenníkom vďaka ktorému je možné získať z odvádzaného vzduchu nielen teplo, ale aj vlhkosť. Jednotka sa vyznačuje dlhou životnosťou. Jej konštrukcia je riešená modulovo, čo zaisťuje ľahšiu manipuláciu pri inštalácii.

jednotku možno nainštalovať aj vo vonkajšom prostredí. Múdra regulácia AirGENIO, s možnosťou pripojenia na centrálny sieť BMS alebo ovládanie pomocou aplikácie a chytrých zariadení.

ALFA 85 nájde využitie najmä na vetranie obchodov, kancelárií, kaviarní, reštaurácií, hotelov a športových zariadení

Rekuperačná jednotka je vzduchotechnické zariadenie, ktoré nasáva potrubím vzduch z vonkajšieho prostredia a odovzdáva mu teplo z odvádzaného (ohriateho) vzduchu, bez toho aby došlo k ich zmiešanie. Ďalej je čerstvý vzduch dopravovaný potrubím do jednotlivých miestností. Prívodné a odvodné vzduch je tiež filtrovaný. V opačnom smere zariadení nasáva vzduch z miestností, odoberá mu teplo a vyfukuje ho do vonkajšieho prostredia.

Návrhový program ChooseGO ke stažení

pro heslo kontaktujte technicka.podpora@multivac.cz

2VV BIM databáze MagiCAD